Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-12-21 01:50:48

Erravandrhel

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 19
Punktów :   

Sura BM

Witam

Build uniwersalny

nie bede sie zbytnio rozpisywal na temat buildu bo to kazdy chyba dobrze zna. 2:1 dosc dobrze sie sprawdza aczkolwiek kazda inna modyfikacja moze byc ciekawa. Oczywiscie mowa o kombinacji 2 wit :1 int.

Skille: do kazdego po 1.

moim zdaniem kolejnosc maxowania powinna byc taka : MU OU MS a dalej jak kto woli albo duch albo spowolnienie.

duele oraz wojny:

MS moze jest i mocnym czarem ofensywnym ale wystarczy szarza albo ogluszenie i zostajemy bez czaru ofensywnego gdyz atak przeciwnika rozprasza nam umiejetnosc i od nowa musi sie ladowac 24 sek. MU moze zostac rozproszone raz takze 7 sek i mamy nastepne. Ogniste dobrze sie sprawdza do wywracania przeciwnikow co daje nam czas na odbiegniecie badz wrzucenie pota w przypadku wojny. W duelach wykorzystujemy ducha oraz ochrone ktora wlaczamy w roznych czesciach walki zaleznie od sposobu walki przeciwnika oraz ilosci obrazen zadanych przez niego. CZas wlaczania jest rozny poniewaz moze zdarzyc nam sie tak ze nie bedzie many na dobicie przeciwnika a on nas mieczem spokojnie sprowadzi do ogladania ziemi z bliska. A picie potow many z wlaczona  ochrona to lamerstwo.

exp:

ten build sprawdza sie i tutaj gdyz MU ma szybki cooldown co powoduje ze czesciej atakujemy moby a i OU daje nam duze obrazenia a takze jakze cenne odrzucenie mobow. Dzieki temu mozna wziasc na siebie wiecej mobow i biegajac z nim strzelac MU a gdy nas otocza wykorzystac OU dla ucieczki. Reszte stostujemy tylko do lurowania. oczywiscie duch wlaczony.


My father was a wolf Im a kinsman of the slain Sworn to rise again I will bring salvation, punishment and pain
The hammer of hate is our faith Power and dominion are taken by the will By divine right hail and kill

Offline

 

#2 2007-12-21 13:09:44

Pawlaczek

Czlonek

2211139
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sura BM

a zes pojechal po mojej kochanej sferce ;] heh gralem z innym sura uczyl mnie grac w to ;]] kazal mi sfere max to maxowalem niestety ona juz nie gra ;// ale jesli o temat chodzi MU sie laduje szybciej ale look na dmg jest kilka razy mniejsze niz w sferze wg mnie kolejnosc na exp to MS OU MU....

duel zdecydowanie duch ( teraz maxuje ;]) potem uderzenie sfera i jest zabojcza mieszanka xDD


staty:
po swietach mam zamiar zresetowac i rozdac 2:1 lub 1:1 wit:int zobaczy sie co z tego wyniknie ;]]

jesli o sile chodzi to jak ktos mysli o koniku bojowym to troche tez nalezy dodac ( lub zalozyc ebonitki na dobrym+ ;])

to na tyle ;pp

Offline

 

#3 2007-12-21 18:21:51

Erravandrhel

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sura BM

o dodawaniu w sile zapomnij!!!! z konia i tak bedzie dobrze do metniow a poza metinami nie bedziesz bil nic z konia no chyba ze chcesz miec max sily ale to polecam woja!!!


My father was a wolf Im a kinsman of the slain Sworn to rise again I will bring salvation, punishment and pain
The hammer of hate is our faith Power and dominion are taken by the will By divine right hail and kill

Offline

 

#4 2007-12-21 20:06:21

Pawlaczek

Czlonek

2211139
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sura BM

niom metiny to standard z konika ;]

Offline

 

#5 2007-12-22 10:48:29

Skoczek10

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sura BM

Mi sie wydaje ze jak walimy metina z konika to leca slabsze itemy , przynajmniej ja tak ´miewam ....

Offline

 

#6 2007-12-26 09:50:32

Pawlaczek

Czlonek

2211139
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sura BM

heh jezli ku wir miecza zaliczamy do slabych ... ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miniland.pun.pl www.l2ka.pun.pl www.alamaloc.pun.pl www.ckit.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl