Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-12-21 15:32:10

Skoczek10

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 11
Punktów :   

Wojownik (Body)

Witam,
Zamieszczam poradnik o wojowniku Body (na pewno nie jestem specem w tej dziedzinie, ale mysle, ze moje porady moga sie wam przydac)

Skille:
No tu to oczywiscie maxowac na poczatku w Aure, potem na wyzszych M-ach daje swietne dmg...
Drugie w kolejnosci powinien byc Berserk, jednak ma on swoje wady (na wyzszych poziomach zmniejsza troche obrone...) i przydaje sie glownie w duelach i na wojnach ... Chociaz w expie nie przeszkadza (zalezy jak kto lubi)..
Wir miecza to mocny skill i wiekszosc osob maxuje go nastepnie po aurze, jednak Tutaj sa mieszane opinie (czy berserk czy wir , ja jednak uwazam, ze berserk powinien byc maxowany jako drugi. Ja osobiscie poszedlem na wir jako drugi, jednak teraz ide w berka )

Staty:
Tu nie mam co pisac, bo oczywiscie staty takie jak u mentala Mihu zamiescil to w swiom poradniku ...

Eq:
W ekwipunku to polecam Ebonitowe kolczyki, bo sa stworzone dla woja
JEsli ma sie smocza +8/9 to ma sie zapas az do zlotej i dluzej
Oczywiscie Z bronia nie ma co mowic bo dla woja body to mieczyki i najlepiej Fmsy z duzym plusem i bez minusow, ale krwawy tez jest super bo jest najszybszy z mieczykow, jak mnie mam.....
Duzo nie mam co o tym pisac bo Michal juz to wszystko ujal ....

Exp:

Na exp polecam Bo, ale z dobrymi statami to do 45 lvla .... Potem tez nie jest zle ... Jednak jesli sie
zalapiemy sie do dobrego pt w jaskini pajakow to nie ma co porwnywac, bo exp wprost plynie Jednak to polecam od 48 mniej wiecej bo wczesniej, to jak nie po znajomosci , to inaczej bedziej problem z dostaniem sie ...

TO chyba tyle , jesli cos pominalem, lub w czyms sie myle to mnie poprawcie i updenijcie

Pzdr.

Offline

 

#2 2007-12-21 18:23:45

Erravandrhel

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 19
Punktów :   

Re: Wojownik (Body)

staty mm nie wiem czy dobrze mowisz bo body chyba powinien maxowac hp najpierw gdyz zwiekszajac swoj dmg zmniejsza obrnoe co powoduje zwiekszenie hp w rozwoju
a moze sie myle?

moim zdaniem ten eksperymentalny build sprawowal bedzie sie lepiej


My father was a wolf Im a kinsman of the slain Sworn to rise again I will bring salvation, punishment and pain
The hammer of hate is our faith Power and dominion are taken by the will By divine right hail and kill

Offline

 

#3 2007-12-21 19:07:50

Skoczek10

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wojownik (Body)

Zalezy , spro ludzi robi tak jak mowisz , ale ci co nie robia to tez nie narzekaja ... chociaz sila dla mentala jest wazniejsza bo wali dlugimi bronmi w koncuu
Z  reszta to nie robi takiej duzej roznicy, ale troche poprawia ...

Offline

 

#4 2007-12-26 21:19:43

unbar

Czlonek

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wojownik (Body)

hm ciekawe co tu piszecie ja natomiast pojechalem calkiem inna droga na poczatek zrobilem hp na 30 pozniej wszytko w sile a jezeli chodzi o umiejetnosci to calkowicie zrobilem inaczej jak wszyscy pisza nie robilem aury ani berezek tylko wir i 3ciecia teraz robie aure wszyscy mi mowia ze kiche zrobilem ale jak dlamnie to jest dobrze w duelu jestem niepowiem ze dobry ale pokonuje silniejszych od siebie dzieki szybkiemu odnowieniu skili moze niejestem expertem ale wedlug mnie mam dobrze prowadzona postac oczywiscie krytyka zawsze mile widziana u mnie:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rastaots76.pun.pl www.amforum.pun.pl www.pno-rajders.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.modthesims3.pun.pl